Lokalizacje lotów

 

Lotnisko Warszawa Babice

Lot nad stolicą
Wybór lotu z tego lotniska, którego atutem jest położenie w granicach Warszawy, zapewnia niesamowite widoki: panoramę stolicy i Wisły, Kampinoskiego Parku Narodowego i okolic Warszawy.

Lotnisko to, nieoficjalnie znane również pod nazwą lotnisko Bemowo, dysponuje betonową drogą startową a także położonym równolegle do niej pasem trawiastym. Płyta lotniska Babice często gości znane osobistości, np. gwiazdy muzyki i sportu, uświetniające imprezy plenerowe, koncerty, pokazy i wystawy.
Blisko i bez formalności – to atut warszawskiego lotniska Babice. Jedyne co jest potrzebne na udany lot to voucher bądź jego numer, dokument tożsamości (dotyczy osób uczestniczących w locie) oraz uśmiech!
Loty z Lotniska Warszawa – Babice może podziwiać dowolna ilość osób towarzyszących.
 

Lotnisko Modlin

Podwarszawskie widoki
Startując z Portu Lotniczego w Modlinie można podziwiać malownicze podwarszawskie krajobrazy, między innymi Kampinoski Park Narodowy oraz rozlewiska Wisły, Narwi oraz Wkry. Z góry doskonale widoczne jest znane historyczne miejsce - Twierdza Modlin, warte odwiedzenia również na ziemi. Wartą podkreślenia atrakcją jest sposobność do obserwacji z powietrza kompleksu infrastruktury Portu Lotniczego oraz jego bieżącego funkcjonowania.

Port Lotniczy Warszawa Modlin położony jest około 30 km na północny zachód od Warszawy i stanowi drugie lotnisko dla aglomeracji warszawskiej.
W Porcie Lotniczym Warszawa - Modlin obowiązuje procedura kontroli dostępu, dlatego niezbędny jest dokument tożsamości (dowód bądź paszport) w celu pobrania przepustki. Bez ważnego dokumentu tożsamości nie można wejść na teren lotniska; dotyczy to również osób towarzyszących i osób małoletnich.
Ponadto, każda osoba przekraczająca granicę Portu Lotniczego przekracza jednocześnie granicę Lotniczego Przejścia Granicznego, więc zostanie poddana kontroli bezpieczeństwa (podobnie jak na każdym lotnisku komunikacyjnym). Zabronione jest posiadanie przy sobie broni, niebezpiecznych narzędzi, jak również niebezpiecznych przedmiotów codziennego użytku np. scyzoryka, nożyczek, pilnika, itp.
Dodatkowo na lot z Portu Lotniczego Modlin Klientowi może towarzyszyć tylko jedna osoba. Przed umówionym terminem lotu wysyłamy wiadomość z numerem kontaktowym osoby, która będzie odpowiedzialna za opiekę nad Klientem podczas realizacji lotu.